Proč o nás na facebooku pár dnů neuslyšíte

Za posledních pár dnů nám facebook smazal několik příspěvků. V naprosté většině proto, že nás nahlašují dezoláti, kteří se našli v našem ústavu.

Bohužel facebook nerozlišuje, zda se sdílenými příspěvky souhlasíme či nikoliv. Nechápe, že naše stránka slouží právě k tomu, aby se proti debilitě našich exponátů vymezovala. Vidí nenávistný obsah (a přiznejme si, že spousty sdílených perel od dezolátů prostě nenávistné jsou) – a tak je maže.

A to pro nás bohužel znamená i bany – nemůžeme nic zveřejnit další 2 dny. Pokud to takto bude pokračovat, hrozí nám i celkovým zrušením stránky.

Takže musíme promyslet, jak dál pokračovat. Pokud je podle facebooku poukazování na hloupost ostatních “šikana”, pak tam asi nebudeme mít dlouhého trvání.

15 názorů na “Proč o nás na facebooku pár dnů neuslyšíte”

  1. Když jsem nahlašoval a to nejenom já jednu ale opravdu pokleslou skupinu, která některé doslova ponižovala dost nevhodným a vulgárním způsobem přímo v příspěvku, tak se nestalo nic. A tady, kde v příspěvku není jediné vulgární slovo, tak máte BAN. On ten Facebook a jak rádi používají pojem “tým odborníků Facebooku”(ve skutečnosti nějaký počítač nebo program) má dost velkou poruchu. Co je už na první pohled nevhodné, uzná “tým” za vhodné a nevinné příspěvky, či komentáře smaže nekompromisně během několika vteřin. Jinak když jsem dostal BAN za jakousi šikanu, která u šikany ani nestála, ohlásil mi “tým odborníků” opět během několika vteřin, že komentář opravdu porušuje pravidla a že mám omezený účet na 2 dny. Ovšem opět onem “tým odborníků”, tedy ve skutečnosti nějaký počítač či program měl poruchu ve výpočtu, bo po dvou dnech se mi stále objevovalo ještě dalších 24 hodin blokace účtu. Tedy místo dvou dnů to byly dny 3.

  2. Chápu to správně, že vás nahlašují dezoláti pro nevhodnost příspěvků který sami vytvořili? To normální člověk nevymyslí.

  3. Jakub Miler

    Tak se přestěhujeme z FB na tuto stránku. To si ale vyžádá asi nějaké zdroje. Možná by stálo za promyšlení požádat fanoušky o nějaký crowfunding.

  4. ukecanýovoce

    Tak to asi přišlo… Budu sledovat tyhle stránky ohledně dalšího infa. Držím palce, děláte to dobře. 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.